Artek Teknoloji

Artek Teknoloji kurulduğu tarihten bu yana elektronik alanda ,askeri/endüstriyel sistemler ve bu sistemleri oluşturan baskılı devre kartlarının onarımı, ile mühendislik , yazılım geliştirme, elektronik üretim ve yerinde servis hizmetleri vermektedir.Aynı zamanda bu hizmetleri kendi imkanları ile gerçekleştirmek isteyen kurum ve kuruluşlara gerekli olan donanımların satışını yapmak suretiyle anahtar teslimi laboratuarlar kurup eğitimlerini de vererek onarım kabiliyetlerini de arttırmaktadır.

Firmamız ileri teknoloji sistemlerle donatılmış Teknik Servis laboratuarında eğitimli ve deneyimli teknik personeli ile , test sistemleri, radar, muhabere, haberleşme, bilgisayar sistemleri başta olmak üzere her çeşit elektronik sistem/cihaz/kart’ın orijinal üreticisinden daha ekonomik, hızlı olarak, dokümana, devre şemasına ihtiyaç duymaksızın, depo seviyesinde ve yerinde bakım onarım hizmetleriyle birlikte askeri işçilik standartlarına uygun olarak elektronik sistem/cihaz/kart tasarımı ve montajı gerçekleştirmektedir.

Bu zamana kadar askeri projeler kapsamında bir çok elektronik kartın tasarım ve üretimi yapılan firmamızda tamamı yerli imkanlarla tasarlanan, Bilgisayar Destekli Universal Test ve Ölçüm Sistemleri ile temaslı temassız akıllı kart okuyucu sistemlerinin tasarımı, test, yazılım geliştirme aşamaları tamamlanarak kullanıma sunulmuştur. Ayrıca kayar tip otomatik kapı sistemleri, parmak izi okuyucular ile veri tabanı entegrasyonu konularında çalışmalarımız devam etmektedir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip firmamız , Hastane ve Özel klinik medikal cihazların bakım onarımı ile ilgili analaşmalar yapmak suretiyle Biomedikal alanda da hizmet vermektedir. Artek Teknoloji faaliyetlerini genişleterek , sistem entegrasyonu konularında deneyimli uzman kadrosu ile bu alanda da başarılı çalışmalar yapmış ve önemli referanslar elde etmiştir.

Firmamız bundan başka her türlü mekanik ve elektronik ölçüm kontrol ,ayar aletleri otomasyon sistemlerinin ve bunlara ait her türlü bitmiş ve yarı bitmiş parçaların dizaynı ve buna bağlı bilgisayar programlarının yazılması hazırlanması ve uygulanmasının sağlayarak, her türlü ölçüm aletleri ile yedek parçalarının satış ve pazarlaması hizmetleri ile bu konulara bağlı taahhüt işlerini yapmaktadır.